Yugoslavia RP

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Yugoslavia RP

Registrujte se na nas server i postanite clan Yugo zajednice !


2 posters

    JA = ADMIN

    avatar
    AntonioVukovic


    Posts : 1
    Join date : 2016-01-15

    JA = ADMIN Empty JA = ADMIN

    Post by AntonioVukovic Fri Jan 15, 2016 2:24 am

    1. Koliko imate godina? Imam 17 godina.
    2. Nick na serveru? Antonio_Vukovic
    3. Koliko dugo igrate samp? Samp igram oko 4 godine uz male prestanke kad mi dosadi Very Happy
    4. Da li ste nekada ranije bili Admin/Helper? Imo sam svoj server sa prijateljima prije 2 godine i on je propo zbog njihove ne aktivnosti a prije mozda godinu i pol sam bio admin na jednom malom srw koji se ugasio jer admin nije mogao placat host vise pa sam tad presto igrat i evo prije par dana se ponovno vratio SAMPU
    5. Za sta se konkurisete? Volio bih dobiti admina jer volim malo vece izazove kako u stvarnom zivotu tako i na igrama.
    6. Koliko dugo cete moci provoditi vremena na serveru a koliko na forumu? Na serveru cu vikendom moc bit skoro pa cijeli dan a radnim danima poslje podne i navecer...na forumu isto tako kad god sam na serveru automatski sam i na forumu Smile
    7. Zasto bas vi trebate biti Admin/Helper? Jer sam zeljan novih izazova i jer imam dosta iskustva sa SAMP-om i mislim da mogu pridonjeti tome da se ovaj server poboljsa Smile
    8. Ocjenite svoje RP znanje na skali od 1-10? 9
    9. Ocjenite svoje RP skillove na skali od 1-10?8
    avatar
    Admin
    Admin


    Posts : 6
    Join date : 2016-01-13

    JA = ADMIN Empty Re: JA = ADMIN

    Post by Admin Fri Jan 15, 2016 2:26 am

    Primljen, test ces dobiti kada se otvori server Smile

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 12:16 am